TOYOTA

TOYOTA je největší a nejhodnotnější automobilovou společností světa. Její síla a velikost je přitom založena na jednoduchých, avšak pevných pilířích. Dnes již legendární spolehlivost, respekt k individualitě zákazníka na různých kontinentech, skutečné a praktické inovace a především unikátní TOYOTA produkční systém. 

Pro mnohé z nás, co jsme stále v pohybu, je a bude jednou z nejcennějších hodnot svoboda mobility. Toyota ji jasně demonstruje plnou škálou pohonných jednotek sériově vyráběných vozů. Od vodíkového, přes bateriový až po 25 let osvědčený hybridní systém elektrického a spalovacího motoru.  Dokud legislativa umožní, v nabídce zůstanou i špičkové benzínové agregáty. 

Můj respekt, obdiv a loajalita k této značce přerostla ve vášeň podílet se i nadále na jejím rozvoji v České republice. Od roku 2022 jsem si dal za cíl posílit byznys i již nadstandardní zákaznickou zkušenost s prodejem a servisem vozů této značky. Společně s Milanem Dolákem a týmem loajálních a kompetentních kolegů pokračujeme v budování vždy lepší cesty k fain zážitkům TOYOTA.